Sağlıklı yaşamak için alanında uzman bir kadrodan destek almak gerekir. Sağlık bütünsel yaklaşım gerektirir. Bu yüzden bu gerçek profesyonellerle birlikte çalışmanız gerekecek!

 

Merkezimizde beslenme ve diyet uzmanlarımızla birlikte psikolojik danışmanlarımız , sizlere uzman oldukları dallarda yardımcı olacaklardır. Onlarla  tanışalım …

Daha sağlıklı bir gelecek için sağlıklı beslenin.

Umut beslenme danışmanlık ve diyet merkezin de, her geçen gün, en çok tercih edilen danışmanlık hizmeti sağlayıcısı olma hedefimizi karşılamak veya hatta aşmak için yoğun çalışıyoruz. Kendimizi en yüksek danışmanlık sağlayıcı düzeyine adadık. Her gün danışanlarımız için çalışma alanlarımızda yeni uygulamalar ve yenilikler getiriyoruz.

Özgürce zayıflamanın tadını çıkarın…

Hastalarımıza olan bu bağlılık, çalışanlarımız için mutluluk ve umut getirmektedir. Karşılayıcı, destekleyici çalışma ortamımız, eğitim ve gelişim için sunduğumuz fırsatlardan gurur duyuyoruz.

 

Misyonumuz

Yoğun iş temposu, artan stres ve beraberinde gelen yetersiz ve düzensiz beslenme sonucunda eskiden sadece kalıtımsal olduğu düşünülen hastalıklar, ilerleyen bilimle beraber göstermiştir ki tedavinin yanı sıra beslenmenin de önemi yadsınamayacak boyuttadır. Umut Beslenme ve Diyet Merkezi olarak misyonumuz, artan Obeziteyi sağlıklı beslenme bilincini oluşturarak geriletmek ve insanların yaşam kalitesini arttırmak.

 

Vizyonumuz

Umut Sağlıklı beslenme ve diyet olarak, Obezite nedenli hastalıkları minimum seviyede tutarak, sağlıklı nesiller oluşmasına katkı sağlayacak eğitimler ve danışmanlık hizmetleri vermek, bu vesile ile sağlıklı beslenmeyi özendirmek ve kamu bilinci oluşturmak.

ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

PROMOSYON PAKETLER

Tüm Türkiye Göçük Altındayız. Geçmiş Olsun. Başımız SağolsunDUYURU
+ +