NURETTİN ŞAHİNLİ

Kilo Alma, Kilo Verme, Kilo Koruma programlarımız

Hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi -Menopoz -Çocukluk çağı Kanserleri

İleri yaşlılık ve hastalık durumlarında beslenme danışmanlığı için iletişime geçin..

HAYAT EVE SIĞARKEN, KIYAFETLERİNİZ KÜÇÜLMESİN!

Umut Sağlıklı Beslenme & Diyet Danışmanlığı Merkezi

Sağlıklı beslenme ve güncel diyetler için doğru seçim

Sağlıklı beslenme ve bunun yanında kilo yönetimi pek çok kişi tarafından zorlu bir süreç olarak bilinmektedir. Aslında bu süreçte bir beslenme uzmanı desteği ile hem sağlıklı beslenerek hemde istenilen kiloya hızla ulaşabilmek mümkündür. Beslenme kaynaklı sağlık sorunlarını önlemek hem kolay hemde disiplinli bir süreçtir. Bu nedenle hamilelik, emziklilik, diyabet ve tüm hastalıklarda düzenli ve kişiye özel hazırlanmış diyetle kaliteli yaşam sürdürülmesi mümkündür.

Özel Diyet Programları

Beslenme programı kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Tüm bireylerin fizyolojik yapısı, kan değerleri ve metabolizması farklıdır. Bunun için Umut Sağlık Beslenme & Diyet Danışmanlığı Merkezinde danışan ile görüşmelerimiz sonrası kişinin yaşam tarzı, beslenme alışkanlıkları, vücut yapısı ve sağlık durumu gibi analizler incelenir ve beslenme uzmanımız tarafından tamamı ile bireye özgü özel diyet programları hazırlanmaktadır.

Gelin tanışalım. Vücudumuz ne alemde neler yapabiliriz beraber karar verelim

HASTALIKLARDA DİYET VE ÖZEL YEMEK TARİFLERİ

Diyabet, Hipertansiyon, Çölyak- Sakarinli Kek ve Mısır Ekmeği...

TYP 1 ve TYP 2 Diyabette Beslenme

Kilo alma/verme Önerileri

Enerji vermeyen düşük kalorili özel tarifler. Çölyak, diyabet.. vb. özel beslenme gerektiren hastalar için tarifler.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi 09:00-20:00
Salı 09:00-20:00
Çarşamba 09:00-20:00
Perşembe 09:00-20:00
Cuma 09:00-20:00

Beslenme; sağlığı korumak, gelişmek ve yaşam kalitesini yükseltmek için vücudun gereksinimi olan besin öğelerini yeterli miktarda ve uygun zamanlarda almak için bilinçli yapılması gereken bir davranıştır. Yetersiz ve dengesiz beslenenlerde sağlıksız genel görünüş(aşırı zayıf veya şişman) pürüzlü, kuru sağlıksız cilt yapısı iştahsız yada çok iştahlı isteksiz bir yapı görülmektedir. Tüm olumsuz koşulları ortadan kaldırmak için yeniden hayatınıza yön verin.

Sağlıklı beslenme ve Diyet desteğine mi ihtiyacınız var ?

Şimdi iletişime geçin ve birlikte bir plan hazırlayalım!

Hoş geldin,

Senin için olabildiğince sade ve kolay bir site oluşturmaya çalıştık. Burada olmanın sebebi belki fazla kiloların belki kilo eksikliğin belki minnacık bir bebeğin gelişini bekliyor olman ya da özel beslenme gerektiren bir durum içerisinde olman. Sebebin her ne olursa olsun biz sana destek vermek için yanındayız. Şu an bu sayfada olduğuna  göre sen de değişim için hazırsın demektir. Hadi başlayalım.

Tercihimiz seni merkezimizde ağırlamak ama maalesef tüm dünyanın esir olduğu bir hastalıkla boğuşurken eğer tercihin uzaktan görüşmek ise elbette ki senin isteğine göre devam edebiliriz. Ama eğer gelmek istersen merkezimizde tüm önlemleri aldığımızı da belirtmek isterim. Online ya da yüz yüze başlamaya karar verdiysen o zaman istersen direkt iletişime geçip, nasıl bir yol izleyeceğimize dair bilgilendirme yapabiliriz ya da sitemizi inceledikten sonra aklına takılanları bize yazabilirsin.

Biz hayatını değiştirebilecek gücün olduğuna inanıyoruz. Sen de inanıyorsan hadi artık daha fazla bekleme...

Dyt. Nurettin ŞAHİNLİ & Dyt. Yasemin ERENOĞLU